Duyuru DetayıGENEL MÜDÜRÜMÜZ AHMET GÜLŞEN'DEN ERZURUM VE KARS BÖLGELERİNE ZİYARET

20241805ErzurumZiyaretGmİçFoto.JPG

Genel Müdürümüz Ahmet Gülşen, Kuzeydoğu Anadolu Bölgesi'nde devam eden karayolu yatırımlarını incelemek üzere 15-17 Mayıs tarihleri arasında Kars 18. Bölge Müdürlüğü ve Erzurum 12. Bölge Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi. Programda Genel Müdür Yardımcımız Ahmet Sağlam, Araştırma ve Geliştirme Dairesi Başkanımız Şenol Altıok, Yol Yapım Dairesi Başkanımız Emrah Uslu, Sanat Yapıları Dairesi Başkanımız Erhan Özkaya ve Etüt, Proje ve Çevre Dairesi Yol Etüt ve Proje Şubesi Müdürümüz İbrahim Kaya yer aldı.​

İlk olarak Kars Bölge Müdürlüğüne gelen Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet, Bölge Müdürümüz Behcet Eren'den yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Çıldır-Aktaş Yolu ve Aşık Şenlik Tüneli'ni inceleyen Genel Müdürümüz, Karakurt-Kötek-Kağızman Yolu'ndaki çalışmaları ve iş kapsamında yapımı devam eden gergin eğik askılı Keklik Deresi Viyadüğü'nü yerinde gördü. Iğdır-Aralık-Dilucu Sınır Kapısı Yolu şantiyesini ziyaret eden heyet, proje çalışmaları devam eden Iğdır Çevre Yolu'nun kılavuz planında ve güzergahındaki incelemelerinin ardından Tuzluca Barajı Relokasyon Yolu'na geçerek çalışanlarla bir araya geldi.

Daha sonra Erzurum'a geçen Ahmet Gülşen, Erzurum Bölge Müdürümüz Yüksel Oğuzhan'dan detaylı bilgi alırken, Erzurum-İspir Yolu'nda yapımı devam eden Dallıkavak ve Kırık tünelleri ile heyelan ıslah çalışmalarını yerinde gördü.  


20241805ErzurumZiyaretAltFoto1.JPG  
 
​​Büyült
20241805ErzurumZiyaretAltFoto2.JPG  
 
​​Büyült
20241805ErzurumZiyaretAltFoto3.JPG  
 
​​Büyült
20241805ErzurumZiyaretAltFoto4.JPG  
 
​​Büyült