Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

22.10.2019
1Ankara Çevre Otoyolunun Ayaş Kavşağı - Sincan Kavşağı kesiminin 0-1 km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
2Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun, Saruhanlı ve Turgutlu Kavşakları arasında üstyapı onarım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Sivrihisar-Polatlı yolunun 18-20. km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Çanakkale-Lapseki-Biga yolunun 23. km'sinde Umurbey Köprüsündeki derz bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Nazilli-Denizli yolunun 44-45.km.'leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Ilgın-Kadınhanı yolunun Ilgın Şehir Geçişinde Hastane Kavşağı ve Hastane Köprüsünde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
7Söğüt-Korkuteli yolunun 2-7.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
8Artvin-Erzurum yolunun 41-57.km.leri arasında bulunan tünellerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Akseki-Manavgat yolunun 32-36.km.leri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 22.10.2019 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.
10Tortum-Erzurum yolunun 42-43.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.