Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

29.10.2020
1Anadolu Otoyolu'nun Kaynaşlı Kavşağı - (Bolu-Düzce) İl Sınırı 0-12. km'leri arasında, viyadüklerin genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle her iki istikamet ağır taşıt trafiğe kapatılarak ulaşım hafif taşıtlara Ankara - İstanbul istikametinden iki yönlü, ağır taşıtlara ise Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı arası D-100 yolundan sağlanmaktadır. (14.10.2020-14.11.2020) (Bu tarihler arasında her pazar 10:00 ile pazartesi 17:00 arasında, Ankara - İstanbul istikameti tamamen gidiş yönü olarak çalışacak ve İstanbul - Ankara yönünden gelmekte olan trafik Kaynaşlı Kavşağı'ndan D-100 yoluna aktarılacaktır.)
2Ankara Çevre Otoyolunun İncek Kavşağı-Pozantı Kavşağı 2.km.sinde Ankara Niğde Otoyolu bağlantı kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametinde tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3TEM Otoyolunun Hadımköy Kavşağı-Mahmutbey Batı Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle hergün 22:00-06:00 saatleri arasında İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
4Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Gemlik Kavşağı 1-3.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde ulaşım 2 şerit olarak sağlanmaktadır.
5Gaziantep Çevre yolunun İbrahimli Kavşağı-Kilis Kavşağı arasında köprülü kavşak ve köprülü altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Kırşehir-Hacıbektaş-Nevşehir yolunun 8-12.km.leri arasında köprülü kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Amasya-Turhal yolunun 26-56.km.leri arasında köy kavşak bağlantılarının yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Akseki-Manavgat yolunun 0-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Kuşadası-Söke yolunun 12-14.km.leri arasında (Kuşadası Şehir Geçişi) yaya kaldırımı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Aşkale-Erzurum yolunun 21-23.km.leri arasında köprü ve menfez yapımı nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.