Duyuru DetayıGENEL MÜDÜRÜMÜZ AHMET GÜLŞEN'DEN BURSA'YA ZİYARET

 2.jpg

Karayolları Genel Müdürümüz Ahmet Gülşen, Bursa ilinde devam eden karayolu yatırımlarını incelemek üzere kente bir ziyaret gerçekleştirdi. Gülşen, Yenişehir Batı kesiminde yer alan Sanayi Kavşağı, Orhangazi-İznik Devlet Yolu, İznik Çevre Yolu ve Teknosab Kavşağı'nın da aralarında bulunduğu yapım çalışmaları devam eden projelerin şantiyelerine giderek çalışmaları yerinde denetledi.

Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürlüğü sorumluluğunda devam eden yatırımlardan Sanayi Kavşağı, (Bursa-İnegöl) Ayrımı-Yenişehir-(Bilecik-Osmaneli) Ayrımı Yolu'nun Yenişehir Batı kesiminde yer alıyor.  Bursa ile Bilecik illerini bağlayan Devlet Yolu güzergahında yer alan proje ile; Bilecik ve civar bölgenin Yenişehir Havalimanına bağlanması amaçlanıyor.

Bir diğer yatırım Orhangazi-İznik Devlet Yolu ve İznik Çevre Yolu ile; İznik ilçe merkezindeki şehir içi trafiğinin şehir dışına alınarak kesintisiz ulaşım sağlanacak.

TEKNOSAB Kavşağı ile; bölgedeki sanayi tesislerinden otoyola ve Bursa-Karacabey Devlet Yolu'na yüksek standartlı ve konforlu ulaşım hizmeti sunulacak. Proje ile ayrıca, bölgedeki limanlar, demiryolu ve hava ulaşım sistemlerinin karayolu ulaşım projeleriyle entegrasyonu sağlanacak, TEKNOSAB Sanayi Bölgesinin ihtiyaç duyduğu yeni yatırım alanları oluşturulacak.


DSC_7510.JPG  
 
​​Büyült
Km 1+000 - 3+000.JPG  
 
​​Büyült
Km 50+000 - 52+000.jpg  
 
​​Büyült