Duyuru Detayı

KARAYOLLARININ SULTANLARI, VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİNE ÇIKMA SEVİNCİNİ GENEL MÜDÜR İSMAİL KARTAL İLE PAYLAŞTI

2017-2018 Sezonunda 1. Lig B Grubunu lider tamamlayan Karayolları Kadın Voleybol Takımı, Kütahya'da düzenlenen Play-off Yarı Final mücadelesini de grubunda ikinci bitirerek final etabına kaldı. Aydın'da gerçekleştirilen final maçlarını iki galibiyetle tamamlayan Karayolları, Vestel Venüs Sultanlar Ligi'ne çıkmayı başardı.


Karayolları Genel Müdürü İsmail KARTAL, Vestel Venüs Sultanlar Ligi'ne terfi eden takımı makamında kabul etti. Genel Müdür KARTAL sporcuların başarılarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Başta Genel Müdür Yardımcımız Kamuran YAZICI olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlarımızı kutlarım. Ülkemizde Karayolları Genel Müdürlüğünün yeri bellidir. Sporda da bu başarıyı yakalamamız, Milli Takıma sporcu vermemiz hepimizi gururlandırmıştır. Vestel Venüs Sultanlar Ligi'nde de bu başarınızın devam edeceğine olan inancım tamdır. Hepinizi kutluyorum" dedi.


Karayolları Genel Müdür Yardımcısı ve Karayolları Voleybol Kulübü Başkanı Kamuran YAZICI da "Altyapıya önem vererek yetiştirdiği sporcularla bir üst lige çıkmayı hedefleyen kulübümüz, 2017-2018 sezonunda iki yabancı sporcu takviyesi ve kısıtlı bir bütçeyle, isteyerek ve inanarak hedefine ulaşmıştır. Sultanlar Ligi'nde bulacağımız sponsorlarla ve Sayın Genel Müdürümüzün desteği ile iyi bir takım kurmayı, altyapıya da verdiğimiz önemi aynen devam ettirerek, Milli Takımımıza sporcu yetiştirmeye devam edeceğiz" dedi.